Dziś chciałabym przedstawić Wam pierwszą z metamorfoz.
Na pierwszy ogień idzie Paulina.
Paulina, ma śliczną cerę - zero wyprysków i przebarwień, może jest lekko przesuszona, ale poza tym nie można jej nic zarzucić :) Nasza modelka świetnie wygląda bez makijażu, zatem malowanie takiej buzi to czysta przyjemność :)
Mam dla Was make up zmalowawy 'pod wpływem chwili'. Nie powiem żeby był on bardzo wymyślny, ale na codzinny wypad do warzywniaka raczej się nie nadaje :)