piątek, 19 czerwca 2015

Sesja Klaudii

Witam moje śliczne!! 

Ostatnio moje życie nabrało tępa.. Zmiana pracy i całe zamieszanie spowodowało że mam ochotę na coś nowego :) 

Dziś chcę Was zaprosić na sesję z Klaudią :) 
To moja ulubiona modelka! Jej piękne oczy mogłabym malować codziennie!! 


Zdolnego fotografa też nie zabrakło -
- fociła bardzo utalentowana Klaudia >>>KLIK <<<










Mua. Ja 
Modelka: Klaudia

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za Twój komentarz :) Każdy jest dla mnie niezwykle ważny i z każdego przeogromnie się cieszę :) Mam nadzieję że zajrzysz do mnie ponownie :)

Pozdrawiam cieplutko :*