poniedziałek, 15 kwietnia 2013

testowanie

Zapomniałam pochwalić się Wam kolejnym nabytkiem do testów. Od serwisu bangl.pl Klik
otrzymałam do testów Maść Konopną Kojąco – Regenerującą DEFEKT firmy CutisHelp.
Jest to produkt pełnowartościowy - cena w aptece: 39,25 zł za 50 ml

A oto co może zdziałać:
Kojąco-regenerująca maść konopna skutecznie natłuszcza, nawilża i regeneruje skórę. Wzmacnia barierę ochronną skóry i przywraca prawidłowe funkcjonowanie naskórka. Maść poprawia ogólny stan i wygląd skóry łagodząc podrażnienia i mikrourazy, na długo zabezpieczając przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Doskonale sprawdza się jako podstawowy produkt w każdej domowej apteczce przychodząc z pomocą przy każdym obtartym kolanku, poparzeniami ( również słonecznymi) oraz w pielęgnacji rany po cesarskim cięciu. Idealna do pielęgnacji skóry z powikłaniami związanymi z odleżynami, oparzeniami, odmrożeniami i innymi uszkodzeniami.
Maść jest zielona - ziołowa, myślę że pomoże mojemu mężowi pozbyć się tych mikro i makrourazów  i innych otarć z dłoni, które bardzo ciężko usunąć. Pokładam wielkie nadzieje w tej maści - po cichu liczę na to, że będzie też doskonałym ukojeniem na oparzenia słoneczne. 


Dostałam też próbki innych maści tej serii:


Nie zmagam się z takimi problemami, ale kto wie, może się przydadzą :) 
Ich działanie: 
Krem i Maść Konopna EGZEMA CutisHelp rewelacyjne w pielęgnacji skóry atopowej i podrażnionej (np. chemią gospodarczą).
uelastyczniają skórę, łagodzą nieprzyjemne napięcie, dostarczają komórkom warstwy rozrodczej skóry niezbędnych substancji odżywczych, zapewniając ich właściwy rozwój i funkcjonowanie. Preparaty stopniowo wzmacniają ogólną kondycję skóry i przyczyniają się do odnowy naturalnej bariery ochronnej. Krem wspomaga dodatkowo odnowę naturalnej bariery hydro-lipidowej skóry. Maść tworzy na powierzchni skóry płaszcz ochronny zabezpieczający skórę przed nadmiernym parowaniem (zapobiega wysuszeniu) i podrażnieniami zewnętrznymi. Doskonale radzą sobie ze wszelkim podrażnieniem oraz wysuszeniem skóry.

 Krem i Maść Konopna ŁUSZCZYCA CutisHelp intensywnie nawilżają i natłuszczają skórę, łagodzą nieprzyjemne napięcie i wygładzają miejsca objęte zmianami chorobowymi. Są to preparaty które można stosować równolegle do terapii sterydowej.
Dostarczają komórkom warstwy rozrodczej skóry niezbędnych substancji odżywczych, które zapewniają im właściwy rozwój i prawidłowe funkcjonowanie. Stopniowo poprawiają ogólną kondycję skóry i wzmacniają jej odporność na podrażnienia zewnętrzne. Maść tworzy dodatkowo naturalną barierę ochronną i przywraca równowagę hydro-lipidową skóry z objawami łuszczycy. Łagodnie zmiękcza i wygładza naskórek oraz zabezpiecza skórę przed dalszym wysuszeniem.


Jeśli ktoś ma takie problemy to polecam te maści - podobno efekty są naprawdę zadowalające! Ja już niebawem podzielę się z Wami swoją opinią :)
1 komentarz:

Bardzo dziękuję za Twój komentarz :) Każdy jest dla mnie niezwykle ważny i z każdego przeogromnie się cieszę :) Mam nadzieję że zajrzysz do mnie ponownie :)

Pozdrawiam cieplutko :*